نوعی دیگر:

این آموزش فقط غیر حضوری برگزار می شود.

از این پس هر جای ایران یا دنیا زندگی کنید می توانید از دوره های آموزشی سایت همسو و اساتید همزبان تان بهره مند شوید. زبان مادری بهترین زبان برای درک مفاهیم عمیق خودشناسی و هستی شناسی است.نوعی دیگر

یکی از خدمات جذاب و کاربردی سایت همسو، برگزاری کلاس های " نوعی دیگر" در فضای مجازی است. این کلاس در جهت ارائه راه کارهای مراقبه گون و عملی برای مسایل مهم زندگی مان و واکنش ما به این مسایل است تا بتوانیم در اقتدار درونی مستقر شده و سپس دست به عمل زنیم. در این صورت می توانیم از استرس و نگرانی و احوالات ناخوشایندی که ما را ضعیف و بی انرژی می گرداند رها شده و توانمند عمل کنیم  و همچنین از انرژی های طبیعت در جهت حمایت از خودمان کمک گیریم.

 

 

در "نوعی دیگر" این شمایید که انتخاب گر موضوع کلاس بر اساس مهم ترین دغدغه های شخصی زندگی تان هستید.

در واقع شما موضوع را انتخاب می کنید و می خواهیم ببینیم که چگونه مفاهیم عمیق و نگرش مراقبه گونی که متعلق به روشن ضمیران دوران باستان و اندیشمندان عصر حاضر هست را می توان بر موضوع شما منطبق کنیم. نه فقط در قالب تئوری بلکه به صورت یک راهکار عملی تا بتوانید از حس شادی و رهایی واقعی تری بهره مند شوید و از درون چالش ها موفق بیرون آیید.

برای ارائه راهکارهای "نوعی دیگر"، ما از تجربه 15 ساله آموزش مان و معرفت هایی نظیر مراقبه، ستاره بینی، تعبیر رویا، دانش ریکی و چاکراها، عناصر پنج گانه، آیورودا ، واستو و ... یاری جسته و چکیده ای از این مفاهیم مرتبط و همسوی با هم را متناسب با خواست درونی شما فراهم می کنیم تا آن دغدغه یا چالشی که خودتان مطرح کرده اید را "نوعی دیگر" تجربه کنید.

این شیوه آموزش غیر حضوری و از طریق فضای مجازی برگزار می گردد. دلیل آن هم مشکلاتی نظیر کمبود وقت بسیاری از شاگردان و ترافیک و دوری راه است که بسیاری از علاقه مندان به خودشناسی و مراقبه را از یادگیری دانش های مورد علاقه شان محروم کرده است. طبیعتا برگزاری یک دوره مجازی سختی های خودش را دارد و ما این چالش دلنشین را برای شما عزیزان به جان خواهیم خرید.

این دوره به شما کمک کرده تا در زمان رفت و آمد و هزینه های آن صرفه جویی نموده و در عین حال دوره ای با کیفیت و تمرین هایی کارآمد را تجربه کنید که دقیقا بر مسایل زندگی شخص شما متمرکز باشد.

"نوعی دیگر" را می توان یک "کلاس آموزشی مراقبه گون" و از نگاه دیگر یک "مشاوره خودشناسی" نامید تا برای دستیابی به آرامش و رهایی از رنج های ذهنی به خودتان یاری رسانید.

(تعداد افراد شرکت کننده در هر دوره محدود خواهند بود و نهایتا بیش از 7 نفر نخواهند بود)

برگزاری این شیوه ابتدا با ارائه یک "فرم ثبت نام " متفاوت آغاز خواهد شد. فرم ثبت نامی که نه تنها به مشخصات عمومی شما می پردازد بلکه به بررسی رویاهای شبانه شما، طبع و عنصر حاکم بر جسم و ذهن شما و از همه مهم تر مطرح کردن موضوعاتی از جانب شما می پردازد که می خواهید نگرش های مراقبه گون را به بطن آن موضوع راه داده و از درگیری احساسی و ذهنی با آن ها رها شوید. و یا در اقتدار درونی به حل این موضوع ها بپردازید.

بنابراین ابتدا فرمی کامل را با دقت و سر حوصله پر خواهید کرد و بعد از بررسی دقیق این فرم توسط اساتید سایت همسو، شما برای شرکت در کلاس غیر حضوری راهنمایی خواهید شد.

این کلاس برای تغییر در زندگی فردی شماست. پس تعمق و اندیشیدن شما بر دغدغه های زندگی تان هنگام پر کردن فرم بسیار اهمیت دارد.

(توصیه ما این است فرم ثبت نامی که پیوست شده را مشاهده کنید تا کاملا با این روش آشنا شوید).

" نوعی دیگر" یک ترم 5 جلسه ای در فضای مجازی است که معادل 5 جلسه آموزش 3 ساعته حضوری می باشد. با این مزیت که تمرین ها و تحقیق هایی به شما داده خواهد شد که می توانید در طول هفته انجام دهید و قبل از کلاس بعدی آن را تحویل آموزش دهنده خود دهید. و همکلاسی های شما نیز در این مسیر شما را یاری خواهند کرد.

امتیاز اول:

امتیاز این کلاس آن است که اگر نتوانید سر ساعت با همکلاسی ها همراه شوید، آن جلسه را از دست نداده و می توانید در ساعت دیگر روز که وقت آزاد دارید از مطالب کلاس بهره مند شوید.

امتیاز دوم:

دریافت انرژی از راه دور و پاکسازی چاکراها از ویژگی های این دوره آموزشی است که شاگردان در صورت تمایل می توانند از آن بهره مند شوند. همچنین دریافت تمرین های مراقبه ای که مرتبط با موضوع کلاس می باشد.

امتیاز سوم ؛

از آن جایی که نوعی دیگر به موضوع های انتخابی شرکت کنندگان می پردازد، بنابراین مطالب و راهکارهای هر گروه می تواند با گروه قبلی یا بعدی کاملا متفاوت باشد. یعنی هر دوره می تواند کاملا متفاوت و جدید باشد حتی برای کسی که بخواهد دوباره در کلاس شرکت نماید.