ریکی

R  e  i  k  i

این آموزش هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری برگزار می شود.

انرژی کیهانی نعمتی است بی­کران. برای سرشاری از آن  کافی است بتوانید به آن گشوده شوید. با گشودگی به انرژی کیهانی، زندگی شما در روند طبیعی و سرور بخش جریان می­یابد.

  ریکی یک تکنیک ژاپنی برای کاهش استرس، تجربه وانهادگی و سلامت میدان انرژی فردی است. تجربه تعادل یابی با ریکی از طریق دریافت انرژی کیهانی و انتقال آن با دست به نقاط بدن است. انرژی کیهانی  که به درون ما جاری می­شود دلیلی بر زنده بودن و نیروی تحرک جسم ما است. اگر انرژی حیاتی جسم کاهش یابد، ما گرایش به بیماری و  تجربه استرس خواهیم داشت. اگر انرژی حیاتی جسم بالا و کافی باشد، ما قادر به تجربه شاد بودن و سلامتی هستیم. سلامت جسم وابسته به سلامت کالبد انرژی است.

 

 روش "ریکی" حدود 100 سال پیش توسط یک مراقبه ­گر ژاپنی به نام دکتر میکائو اوسویی به همنوعانش تفدیم شد. او با مراقبه و تعمق بسیار توانست به اتصالی ساده با انرژی کیهانی دست یافته و این اتصال را به راحتی به علاقه­ مندان آموزش دهد.ریکی

 

 ریکی از دو واژه ری و کی ساخته شده است. "ری" به معنی انرژی کیهانی که توسط شعور هدایت گر کیهانی جاری است. و "کی" که به معنای انرژی حیاتی است که در فرهنگ­های مختلف نام­های متفاوتی چون پرانا، چی و ... دارد. واژه ریکی اشاره­ای به نیروی حیات دارد که توسط شعور کیهانی هدایت می­شود. همچنین به معنای همسو شدن انرژی فردی با انرژی کیهانی است تا تحت هدایت آن عمل کند.

جاری شدن انرژی کیهانی به درون و تاثیر آن بر انرژی حیات فردی موجب برطرف شدن برخی ناخوشی­ها می­شود. ناخوشی­ هایی که در جسم، احساسات، ذهن و روان ما شکل گرفته است همگی امکان تاثیر پذیری از ریکی را دارند.

 

ریکی یک روش ساده، طبیعی و  امن از تعادل یابی و پاکسازی هاله و چاکراها است که هر کسی می­تواند تجربه کند و تاثرات مفیدش را ببیند. ریکی قابل همراهی با تمامی روش­های دیگر سلامت­ یابی است. ریکی روشی نیست که با خواندن کتاب بتوانید آن را به کار برید. این روش را باید در طی کلاس فراگیرید. این توانایی در طی فرآیند همسویی شکل می­گیرید که توسط استاد ریکی به شاگرد داده می­شود. همسویی به شاگرد کمک می­کند تا هر زمانی که بخواهد ریکی (انرژی حیات کیهانی) را دریافت کند و کانالی برای جاری شدن آن باشد.

خوشبختانه میلیون­ها انسان در دنیا از همسویی ریکی بهره­مند شده­اند. تعداد بالای صفحات اینترنتی و کتاب­های نوشته شده که درباره ریکی توضیح داده­اند نشان­گر گستردگی این روش جهانی است.ریکی

 (اساتید سایت همسو) در طی سال­ها تجربه ریكی، مراقبه، خودشناسی و ...، به این نتیجه رسیدند كه آموزش ریكی را به شكل عمیق و مراقبه گون آن تدوین و به هنرجویان آگاه و مشتاق تقدیم كنند تا ریکی راهی برای رشد شخصیت و نزدیک شدن به هویت واقعی خویش باشد.

برای آشنایی بیشتر با ریکی و اهداف ژرف آن می­توانید کتاب راه ریکی را مطالعه نمایید.

دانلود رایگان  کتاب راه ریکی

 

برای آشنایی با دوره های ریکی اینجا کلیک کنید.

 تماس با ما برای ثبت نام و یا دریافت اطلاعات بیشتر