عکسبرداری هاله انرژی

A u r a  I m a g i n g

یکی از خدمات علمی و بسیار جذابی که توسط سایت آموزشی همسو ارائه می­شود، عکسبرداری از هاله انرژی شما(Aura Imaging)  است. تجربه ه­ای جدید و جالب از کالبد انرژی­ که از رن گ­های مرتعش و درخشان ساخته شده است. این تجربه درک شما را نسبت به خودتان افزایش داده و درهای جدیدی از آگاهی را برای­تان باز میکند. رنگ ­های هاله شما بیانگر کیفیات انرژی شما در این دوره از زندگی است که از طریق تابش آن­ها بر دنیای پیرامون، به دیگران معرفی می­ شوید.

این دستگاه یک سیستم دوگانه سخت افزاری و نرم ­افزاری جهت تصویر سازی هاله است که بر اساس اصول و مطالعات بیوفیدبک، روانشناسی رنگ­ها، حوزه انرژی، دانش ذهن- بدن، و بررسی مریدین ­های کف دست بنا شده است. این سیستم به تجزیه و تحلیل در زمینه­ های ذهن – بدن، زندگی اجتماعی، روابط و صمیمیت، شغل، امور مالی، خوشبختی، رشد و تکامل و کیفیت کلی ارتباط با شریک زندگی می­پردازد.

 

عکسبرداری هاله انرژیدستگاه و نرم افزاری که در این موسسه استفاده می­شود تولید مشترک آمریکا و آلمان (2014) است. همچنین تنها نرم افزاری در دنیا است که کاملترین گزارش را همان لحظه به زبان فارسی به شما ارائه می­کند. برای عکسبرداری کافی است تا دستتان را بر سنسورهای دریافت کننده ارتعاشات نهاده و منتظر گزارش فارسی برنامه باشید.

گزارش کامل این برنامه نه تنها شامل تفسیرهای شخصی شما می­شود بلکه اطلاعات عمومی بسیار مناسبی نیز در زمینه هاله خوانی و آشنایی با چاکراها دارد. اگر فردی هیچ اطلاعی از میدان انرژی و چاکراها نداشته و آموزشی هم ندیده باشد، می­تواند با خواندن گزارش خود، به خوبی با این دانش آشنا شود.

گزارش فارسی حدود 40 صفحه است که در لحظه عکسبرداری به شما ارائه خواهد شد شامل:

1- عکس چهره شما به همراه رنگ های اطراف سر.

 

عکسبرداری هاله انرژی2- عکس هاله کل بدن.

 


3- تعیین رنگ سراسری هاله:
 هر رنگ بیان­گر یک دسته خصوصیات ذهنی و استعدادهای فردی است که می ­تواند در روابط و فعالیت­ های ما نقشی ایفا کند. 

 

4- تعیین رنگ پنج مرکز دور سر: هر ناحیه به بخشی از تجارب شما ارتباط داشته و بنابر رنگ حاکم بر آن­جا دارای کارکردی مشخص است.

 

عکسبرداری هاله انرژی5- میزان یکپارچگی کل هاله: نشان­ دهنده ثبات شخصی و یکدست بودن هاله است.

 

6- چرخه رنگی و انرژی مردانه و زنانه: هرچه این عقربه­ ها نزدیک­تر باشند، احساس درون و واکنش به بیرون یکدست­ تر است.

 


7- اطلاعات عمومی برای هاله خوانی: 
شناخت ویژگی رنگ­ های مختلف برای علاقه­ مندان. همچنین تفسیر رنگ­ های ارتباط برای شناخت شریک زندگی­ تان.

 

 
8- تعیین سیاره هم ارتعاش با شما: 
برای دانش آموختگان در این رشته.

 
عکسبرداری هاله انرژی

9- تفسیر کامل از وضعیت چاکراهای شما: 


برای هر چاکرا حدود 2 صفحه توضیح عمومی و نمودارهای همان چاکرای شما ارائه شده است. نتایج زیاده کاری، کم کاری و تعادل هر چاکرا همچنین راه­ کارهای ساده ­ای در به تعادل رساندن آن­ها نیز پیشنهاد شده است.برای تشخیص سلامت هر چاکرا سه عامل مهم در نظر گرفته می­شود. اول، شکل چاکرا که هر چه گرد باشد بهتر است. دوم، مقدار فعالیت چاکرا که بهتر است متوسط و میانگین باشد. سوم ، رنگ چاکرا که بهتر است هر چاکرا رنگ اصلی تعریف شده خود را داشته باشد.

 عکسبرداری هاله انرژی


10 - تشخیص سطح انرژی 12 مریدین اصلی:
هر مریدین با یک عضو بدن در ارتباط است. زیادی انرژی موجب تنش و کمبود انرژی موجب ضعف آن مریدین و حتی عضو بدن خواهد شد.

خطوط قرمز در عکس بدن نشانه تنش یک مریدین در مسیری خاص است و خطوط آبی نشانه کمبود و تهی شدگی مریدین  و رنگ سبز نشانه سلامت مریدین ها است.

عکسبرداری هاله انرژی

 

 

 

 

 

 

11- میزان انرژی عناصر پنج گانه در هاله شما: برای دانش آموختگان و درمان ­گران روش سنتی چین مفید است. در گزارش، چرخه سلامت عناصر مشخص شده و عنصر ناهماهنگ تعیین می گردد.

 

عکسبرداری هاله انرژی12- نمودار چهار سطح: نشان دهنده این است که شما بیشتر با کدام سطح از ارتعاش ­های خود (بدن، احساسات، ذهن و روح) ارتباط دارید.

 

13- نمودار میزان وانهادگی: مربوط به وانهاده بودن شما هنگام عکسبرداری است که بر اساس اندازه ­گیری درجه حرارت نقاط مختلف دست معین می­ شود.

 

عکسبرداری هاله انرژی14 - ارائه کتاب عکسبرداری آئورا: نوشته نادیا صحت و فرزاد ابراهیمی به صورت پی دی اف، همراه با گزارش عکس هاله شما.

 

گزارش کامل شما بر روی سی دی و به صورت فایل پی دی اف حدودا 40 صفحه ای ارائه می شود. این فایل به راحتی بر روی هر کامپیوتری قابل خواندن و چاپ کردن بر روی کاغذ است.

برای عکسبرداری کافی است با شماره تلفن های ارائه شده در بخش تماس با ما ، ارتباط برقرار نمایید و وقت قبلی بگیرید.